Hakkımızda

Rocco Design Hotel Marine Home


Rocco Design Hakkında

Erk Mensucat İnş. San.Tur. ve Tic. Ltd. şti. sektörde 40. yılını başarılı şekilde tamamlamış ve 3.600m2 alanda ki dokuma tesisimizde Emin Tekstil San. ve Tic. Ltd. şti. olarak üretimini yaptığımız ürünlerimizin yerli pazar başta olmak üzere tüm dünya pazarında ki satışlarımızı yaptığımız firmamızdır.


Erk Mensucat olarak müşteri memnuniyeti , gelişen pazarın koşulları ve taleplerin üzerinde kalite ve standartlarda üretim yapmayı hedeflemiş olan firmamız ,global pazarda da ülkemizi başarı ile temsil etmeyi hedeflemiştir.


Erk Mensucat firmamız ROCCO markası adı altında otel ,yat ,hastahane ve ev tekstili üzerine ticari faaliyetini yapıyor olup ayrıca her türlü özel siparişlerinizi Denizli’de ki fabrikamızda yapılabilmektedir.
Denizli’de üretim yaptığımız fabrikamızın yanında Bodrum Oasis AVM içinde perakende mağazamız ve Bodrum Dörttepe mevkiinde 4.000 m2 alana hakim üretim tesimiz bulunmaktadır.
Bodrum bölgesinde ki perakende mağazamız ve Dörttepe mevkiinde ki üretim tesimiz ile öncelikli olarak hedefimiz öncelikle Bodrum ve tüm Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de ki otellere hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.


FAALİYET Alanlarımız