Hakkımızda

Rocco Design Hotel Marine Home


Rocco Design Hakkında

Erk Mensucat İnş. San.Tur. ve Tic. Ltd. şti. sektörde 40. yılını başarılı şekilde tamamlamış ve 3.600m2 alanda ki dokuma tesisimizde  üretimini yaptığımız ürünlerimizin yerli pazar başta olmak üzere tüm dünya pazarında ki satışlarımızı yaptığımız firmamızdır.


Erk Mensucat olarak müşteri memnuniyeti , gelişen pazarın koşulları ve taleplerin üzerinde kalite ve standartlarda üretim yapmayı hedeflemiş olan firmamız ,global pazarda da ülkemizi başarı ile temsil etmeyi hedeflemiştir.


Erk Mensucat firmamız ROCCO DESİGN markası adı altında otel ,yat ,hastahane ve ev tekstili üzerine ticari faaliyetini yapıyor olup ayrıca her türlü özel siparişlerinizi EMİLLİO ROCCO Özel tasarım etiketi altında Denizli’de ki fabrikamızda yapılabilmektedir.
Denizli’de üretim yaptığımız fabrikamızın yanında Bodrum AVENUE avm mağazamız,2023 yılında açılan YALIKAVAK mağazamız yine bodrum da özel üretim için bodrumda dikim atölyemiz bulunmaktadır. 2020 yılında Rotterdam/Hollanda Mağazamız siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. 

ayrıca 2022 yılında online satış mağazamız www.roccohome.com ,ANKARA ANATOLIUM ve ANKARA PODIUM mağazalarımız hizmet vermektedir

 

Öncelikli olarak hedefimiz  Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya daki otellere hizmet vermektir. Firmamız, halihazırda yurt içinde 150 ye yakın,Yurtdışında 25 e Yakın otele hizmet vermektedir.

İlginiz ve desteğiniz için Teşekkurler....  
 


FAALİYET Alanlarımız